UAH USD EUR PLN
Ua Ru

Навіщо букету потрібна зелень?

Для чого букету потрібна зелень?


Основа кожного букета-це живі квіти, які бувають різних розмірів, форм і відтінків. Але що робить букет більш витонченим і вишуканим? Що допомагає підкреслити якусь особливість в композиції або, навпаки, плавно перейти з одного колірного відтінку до іншого? Всі ці функції бере на себе декоративна зелень, яку використовують для прикраси букетів. Природний зелений колір надає букету природності і відчуття, що не людська рука, але сама природа створила його. Без неї букет квітів, крім деяких винятків (наприклад, монобукет), виглядає неповним і не таким пишним.

Сучасні флористи використовують безліч різних видів декоративної зелені для букетів. Ми ж постараємося познайомити вас з найпоширенішими з них.

Яку зелень ми пропонуємо до квітів?

  • Евкаліпт
  • Берграс
  • Фісташка
  • Самшит
  • Гіперикум
  • Ялинка Зелена
  • Ялинка Блакитна

Яку зелень додають в букети?


Флористика-складна діяльність, яка вимагає не просто знання основних правил складання композицій, а й вміння якнайкраще розкрити кожну квітку. У цьому часто допомагає зелень, що обрамляє букет і надає йому свіжість, тим більше що зелені відтінки завжди вважалися символом природи, тому заспокоювали і піднімали настрій.


Для кожного букета вибирається прикраса, яке найбільш гармонійно буде поєднуватися з іншими елементами. Деякі види зелені стають універсальними, тому їх можна зустріти найчастіше, інші ж підходять виключно для певних квітів і використовуються набагато рідше. Вибір зелені величезний-її легко підібрати для будь-якого типу композиції.

Аспидистру часто вибирають в якості доповнення до самих різних кольорів. Листя відрізняються гладкою поверхнею і ідеально підійдуть для шорстких бутонів, оскільки з ними зелень створить унікальний контраст. Листя довго залишаються свіжими, чим і приваблюють флористів.

Купити квіти Дніпро онлайн

Аспарагус дуже популярний, так як в багатьох композиціях вважається незамінним варіантом прикраси. Його пагони стають прекрасним доповненням до багатьох видів квітів. Така зелень надає букету особливу елегантність і пишність. Її активно використовують для створення весільних букетів або композицій для дівчат.

Берграс-виразне рослина з листям, зібраними в своєрідні волоті. Як додаток до основного букету зелень дарує вишуканість і обсяг. Можна надати смарагдовим ниткам витіювату форму або використовувати пучками, адже для флористичних фантазій немає меж.

Трав'яниста рослина берграсс використовують в композиціях зібраним в волоті. Тонкі гострі листя берграсса не тільки відмінно справляються з роллю декоративної зелені в букетах, але і надають йому особливої вишуканості і аристократичності. Папороть-листяна зелень, яка приваблює витонченістю. Її головна перевага полягає в тому, що вона поєднується з усіма кольорами і виступають ідеальним фоном для світлих бутонів.

Популярні й інші види зелені:


рускус-часто присутній в букетах для урочистих заходів;

гіпсофіла-підходить для яскравих і великих бутонів;

монстера-ідеальна для дорогих і елегантних букетів;

Гіперикум

У флористиці ця рослина використовують разом з плодами, вони бувають червоного, жовтого і зеленого кольору і служать оригінальним декоративним елементом. Особливо добре яскраві плоди гіперикуму поєднуються з осінніми та весняними квітами. Довгасті і загострені на верхівці листя бувають темно - і світло-зеленого кольору, а також пурпуровими. У букеті Гіперикум зберігається досить довго.

Головне в квіткових композиціях-дотримуватися балансу і не перестаратися. Тільки в такому випадку зелень стане вдалим доповненням і розкриє красу квітів. Також є штучні прикраси з імітацією справжніх листків папороті, берграсса та ін. замовити квіти можна в квітковому інтернет-магазині Wow.dp.ua

Мало скласти відмінний букет, його треба додатково прикрасити!

Букет з красивих квітів в чомусь подібний до хорошого страви. Щоб страва вийшло по-справжньому смачним, доставило задоволення, недостатньо використовувати тільки свіжі продукти і строго дотримуватися рецептури. Дуже важливо додати спеції в ретельно розрахованій кількості і різновидах: адже саме вони надають смаку їжі особливі пікантні «відтінки»! При цьому, не можна брати занадто багато спецій, адже тоді вони стануть «забивати» оригінальний смак продуктів. Але і занадто мало-теж погано, тоді вони майже не будуть відчуватися. Потрібна "золота середина".

У мистецтві флористики місце спецій займає декоративна зелень. Навіть самі пишні і величні квіти будуть виглядати ще краще, якщо їх красу «відтінити» сіро-оливковими гілочками евкаліпта, яскраво-смарагдовими стеблинками і листочками пісташа, соковито-зеленими листочками рускуса (рускуса). Флористи магазину " Wow " охоче і вміло застосовують ці рослини при складанні букетів. Крім них, широко використовується салал – універсальне і невибаглива декоративна рослина і аспидистра з широкими «ножевидными» листям, які відрізняються гладкістю і металевим відблиском.

Евкаліпт особливо хороший в тих випадках, коли потрібно додати до ніжного аромату квітів тонкий і цілющий запах декоративної зелені. Аспидистра прекрасно виглядає практично з будь – якими квітами, але особливо гармонійно-якщо у квітів є «шорстка», торочкувата форма краю пелюсток (гвоздики, еустоми). Рускус буде чудовий в букетах, складених з квітів з яскравими контрастними відтінками (наприклад, білих і бордових, білих і фіолетових). Те ж саме можна сказати про салале і пісташ.

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail