UAH USD EUR PLN
Ua Ru

Доставка і оплата

Як оплатити?

Як сплатити замовлення з України чи іншої Країни:
Приват 24 (онлайн, термінал, банкомат)

Поповнення картки Приватбанку (через відділення банку, Приват 24, банкомат або банківський термінал).
Дуже зручний та досить швидкий спосіб. ОБОВ'ЯЗКОВО Збережіть квитанцію про переказ.

 • № карти:  5168 7456 0608 3381
 • Власник (Holder):
 • Iсаченко (Мисирук) Владислава 
 • Isachenko (Misiruk) Vladyslava
 • Час зарахування: миттєво.
 • Visa & MasterCard будь-якого банку України чи світу.

---------------------------------------------------------------------------------------

Як сплатити замовлення з іншої Країни:

 • Номер банківського рахунку. 
 • Розрахунковий рахунок: 8916 0014 6218 5502 1320 0000 01
 • Власник (Holder): Isachenko (Misiruk) Vladyslava
 • Час зарахування: у будні з 10:00-16:00.
 • Visa & MasterCard будь-якого банку України чи світу.
 • Телефон для зв'язку Isachenko (Misiruk) Vladyslava
  Польща +48 577 432 867 Viber WhatsApp Telegram

___________________________________________________

Важливо: У зв'язку з політичними моментами з Білорусі та Росії оплата не надходить.

Доставка квітів по Дніпру і області

Ще зовсім недавно доставка квітів була дорогою розкішшю і практично не користувалася популярністю. Тепер же, доставка квітів 24/7 на персональному транспорті - це буденна річ, яка дозволяє заощадити час клієнта і в короткі терміни доставити букет приємних емоцій своїм родичам, близьким і колегам.

Доставка квітів

Для нашої компанії не існує абсолютно ніяких кордонів і відстаней, якщо мова йде про доставку квітів. Ми здійснюємо доставку в будь-який час дня і ночі, круглий рік. Доставка діє в межах міста Дніпро протягом 3-х годин з моменту оплати замовлення. Також доставка діє в межах області (умови замовлення уточнювати у оператора). Наш сервіс може зробити доставку додому, в офіс, в ресторан, куди тільки вам буде завгодно! Що робити, якщо не знаєте адресу одержувача? Не біда. Наш кур'єр зателефонує одержувачем і доставить букет особисто в руки.

Умови доставки та оплата

При замовленні квітів на суму від 1490 грн центральними вулицями Дніпра, наприклад центр міста вважається Цум, Мост Сіті, вул. Глінкі, вул. Харьковска, вул. Барикадна - доставка абсолютно безкоштовна протягом робочого дня, по черзі. Або доставка платна на ваш час, бронь години. При замовленні на суму менше 1489грн - доставка оплачується окремо і складає від 165 грн. Ми робимо все можливе, щоб заощадити ваш час, тому оплатити замовлення можна он-лайн. Більш детальну інформацію про доставку по області та тарифи, зверніться подивитися на сайті або ж зв'язатися з оператором +38 096 610 74 94 Viber WhatsApp Telegram. 

Також компанія залишає за собою право змінювати дизайн фруктів у шоколаді. Фрукти в шоколаді це ручна робота, однакових полуничок не буває. Ми максимально збережемо загальний вигляд композиції, що вам сподобалася)

Телефон для зв'язку Isachenko (Misiruk) Vladyslava
Польща +48 577 432 867 Viber WhatsApp Telegram

Також компанія залишає за собою право змінювати квіткову композицію на 20-30% зі збереженням загального вигляду і вартості, тому що товар сезонний і не завжди виконаємо точь-в-точь.

Для замовлення вам необхідно вказати в коментарі зручний час. Найчастіше, наш кур'єр попередньо телефонує одержувачем і уточнює зручний час і місце доставки. Також, ми піклуємося про збереження ефекту несподіванки, тому наш кур'єр не говорить, яка саме доставка здійснюється, навіть, якщо його сильно просять.

Наша компанія може виконати функцію «Сюрприз», згідно з якою кур'єр виїжджає за адресою, яку вказав замовник без попереднього попередження одержувача. Але в такому випадку, ми не несемо відповідальність за відсутність клієнта за адресою в зазначений час. Після 15-хвилинного очікування кур'єр може передати замовлення третій особі, наприклад, консьєржу, офіціантові, сусідові тощо.

Магазин квітів та подарунків в Дніпрі

У разі, якщо зв'язатися з одержувачем / замовником не вдалося і немає можливості залишити букет третім особам, то кур'єр з товаром повертається в офіс до з'ясування обставин. Повторний виїзд кур'єра здійснюється за рахунок відправника. Якщо замовник відмовляється від повторної доставки, то вартість композиції не повертається.

Подбайте про доставку для своїх рідних і близьких заздалегідь! У святкові дні 13-15 лютого і 6-10 березня спостерігається значний ажіотаж на букети. Для цього наші менеджери працюють цілодобово і завжди готові відповісти на ваші запитання. Ви можете зв'язатися з нами за телефоном +38 096 610 74 94, або звернутися в чат viber / wattsap. Наші кур'єри зроблять все необхідне, що б одержувач був ощасливлений вчасно. Ми хочемо доставити максимум позитивних емоцій нашим клієнтам!

Бутік квітів https://wow.dp.ua гарантує якісну і швидку доставку квітів та букетів по м Дніпро і передмістю Дніпра.

 1. Вартість доставки по місту від 165 грн залежить від району .;
 2. Мінімальний термін виконання замовлення 3 години після отримання оплати.
 3. Прийом заявок здійснюється 7 днів на тиждень.
 4. Якщо Ви зробили замовлення після 20:00, то Ваше замовлення буде оброблено нашими операторами після 8:00 наступного дня.
 5. Термінова нічна доставка приймаються за телефоном +38 096 610 74 94 є все мессенжери.
 6. Якщо ви оформляєте замовлення ввечері (вночі) на ранок наступного дня, дочекайтеся, будь ласка, підтвердження можливості виконання замовлення від менеджера. В іншому випадку Ваше замовлення може бути перенесений на більш пізній час.

У випадках, якщо адреса вказана неправильно або одержувача немає на місці і немає можливості передати букет родичам, сусідам, консьєржу, вартість повторної доставки складає від 150 грн. Повторна доставка квітів здійснюється протягом 24 годин після першої. Втретє доставка не здійснюється, замовлення вважається виконаним.
Доставка квітів до точного часу в святкові дні (7 і 8, 9 березня, 14 лютого, 30 і 31 грудня) не виконується, це пов'язано з великою кількістю заявок. У ці дні доставка здійснюється з урахуванням побажань Замовника в першій половині дня (з 6:00 до 14:00) або в другій половині дня (з 14:00 до 22:00) після попереднього дзвінка Одержувачу.
Ви можете бути впевнені в тому, що наші кур'єри і співробітники бутика в будь-якому випадку зроблять все можливе для того, щоб букет знайшов свого одержувача.

Квіти це сезонний товар, що нараховує безліч кольорів і відтінків. У разі, якщо якогось певного сорту або кольору на момент доставки немає, наша компанія залишає за собою право заміни товару на аналогічний тієї ж якості або якості вище (троянда світло - червона на червону). Допускаються деякі відмінності в упаковці квітів.

У разі неможливості виконати доставку по причин, які від нас не залежать, наприклад:

 1. одержувач відмовився прийняти подарунок
 2. скасування замовлення після того, як він вступив в роботу
 3. неправильно вказана адреса одержувача, при заповненні замовлення
 4. одержувач відсутній (переїхав, поїхав у відпустку, і т.д ....)
 5. невірні дані відправника сплачена сума замовникові не повертається.

Замовлення може бути доставлений на іншу адресу, вказану клієнтом, але всі можливі додаткові витрати і ризик збільшення терміну доставки лежать на клієнті.

У разі невиконання своєчасно оформленого і оплаченого замовлення з вини служби доставки квітів, гарантується повернення коштів в повному обсязі. Компанія несе відповідальність тільки перед клієнтом.

Відповідно до умов Закону України "Про захист персональних даних", заповнивши форму замовлення, Ви даєте свою згоду на збір, обробку, використання і передачу третім особам своїх персональних даних, для виконання Вашого замовлення, а так само для маркетингових цілей Бутік Wow.dp .ua.
 

ПУБЛІЧНИЙДОГОВІР


1. Загальні положення


1.1.  Цей договір є офіційною пропозицією Виконавця укласти з будь-яким фізичною особою, далі іменуються «Користувач», Договір надання інформаційних послуг на умовах, визначених у тексті Договору.  Акцептом оферти є натискання кнопки або відмітка замовлення, або в інший спосіб прийняття умов (згоди з умовами) Договору.  Акцепт оферти означає ознайомлення та повну, безумовну і беззастережну згоду Користувача з умовами та вимогами, визначеними в Оферті.  З моменту акцепту оферти Договір на надання інформаційних послуг між Виконавцем і Користувачем визнається укладеним і узгодженим між ними, а його умови підлягають обов'язковому виконанню Сторонами.
1.2.  У цьому Договорі терміни вживаються в такому значенні:
1.2.1.  Сайт - веб-сайт, що належить Виконавцю, розташований за адресою: https://wow.dp.ua/
1.2.2.  Адміністрація Сайту - Виконавець, треті особи, що діють від імені та в інтересах Виконавця для забезпечення роботи Сайту.
1.2.3.  Користувач - будь-яка фізична особа або особи, які використовують Сайт незалежно від того, використовується Сайт колективно або індивідуально.

2. Предмет договору


2.1.  Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов'язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі сайту за адресою https://wow.dp.ua/catalog
2.2.  Вартість Товарів, порядок їх доставки та інші деталі замовлення розміщуються Виконавцем на Сайті, при цьому Виконавець має право самостійно змінювати будь-які характеристики Товарів, порядок і терміни доставки на свій розсуд, без попереднього узгодження з Користувачем.

3. Права і обов'язки Сторін


3.1.  Права Користувача:

3.1.1.  Після реєстрації Користувач отримує право самостійно в особистих некомерційних цілях використовувати Сайт.
3.1.2.  Користувач має право в будь-який момент відмовитися від використання Сайту і видалити свій обліковий запис.  Адміністрація Сайту не несуть відповідальності за видалення або втрату особистих даних інших користувачів персонального сайту.
3.1.3.  Користувач має право звертатися до Адміністрації сайту з питаннями, побажаннями і пропозиціями щодо роботи Сайту і його функціоналу.
3.1.4.  У разі виникнення будь-яких непорозумінь при використанні Сайту або неполадок в роботі Сайту Користувач має право звертатися до Адміністрації сайту зі зверненнями з питань їх усунення за адресою (hidden)
3.1.5.  Користувач має право використовувати Сайт тільки в особистих цілях без будь-якої матеріальної вигоди.
3.1.6.  Користувач має право відключити або обмежити використання файлів cookie на власний розсуд.

3.2.  Обов'язки Користувача:

3.2.1.Соблюдать положення чинного законодавства України, цього Договору та інших спеціальних документів Адміністрації Сайту.
3.2.2.  Надавати при реєстрації достовірні, повні та актуальні дані, стежити за їх актуалізацією.
3.2.3.  Інформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до облікового запису в разі виявлення такого доступу.
3.2.4.  Не надавати доступ іншим користувачам до власного облікового запису і персонального сайту або до окремої що міститься на ній інформації в разі, якщо це може призвести до порушення законодавства України та / або цього Договору.
3.2.5.  У разі копіювання матеріалів Сайту, Користувач зобов'язаний вказувати посилання на Сайт, з якого взяті відповідні матеріали.
3.2.6.  Чи не передавати права та / або обов'язки за цим Договором, в т.ч.  передавати третім особам право (можливість) на використання облікового запису Користувача, на доступ до Послуг, якщо інше прямо не схвалено Адміністрацією сайту.

3.3.  Права Виконавця:

3.3.1.  Виконавець має право на збір, обробку та зберігання Персональних даних Користувача відповідно до вимог чинного законодавства України.  Адміністрація Сайту обробляє персональні дані Користувача з метою надання Користувачу доступу до використання функціоналу сайту, перевірки, дослідження та аналізу таких даних, що дозволяють підтримувати і покращувати функціонал і розділи Сайту, а також розробляти новий функціонал і розділи Сайту.  Адміністрація Сайту вживає всіх необхідних заходів для захисту персональних даних Користувача від неправомірного доступу, зміни, розкриття чи знищення.  При цьому Адміністрація сайту не може гарантувати захист від незаконного втручання, зміни, розкриття чи знищення у випадках форс-мажорних обставин, зазначених у п. 6.3.  справжньої угоди.

3.3.2.  Виконавець має право розпоряджатися статистичною інформацією, пов'язаною з функціонуванням Сайту, а також інформацією Користувачів для забезпечення адресного показу рекламної інформації користувачів Сайту.  Для цілей організації функціонування та технічної підтримки Сайту і виконання цього Договору Виконавець і Адміністрація Сайту мають технічну можливість доступу до персональних сторінок користувачів, яку реалізують тільки в випадках, встановлених цим Договором.
3.3.3.  Виконавець має право самостійно або із залученням третіх осіб направляти Користувачеві інформацію про розвиток Сайту і його функціоналу, а також рекламувати власну діяльність.
3.3.4.  Виконавець має право розміщувати на Сайті посилання доступу до блогів і пов'язаним сайтам на свій розсуд.  При цьому Виконавець не несе відповідальності за точність і об'єктивність інформації, розміщеної на пов'язаних сайтах, а також за будь-які дії Користувача, здійснювані на пов'язаних сайтах і їх наслідки.  Здійсненням дій, зазначених у п.1.2.  цього Договору, Користувач підтверджує, що розуміє і приймає на себе відповідальність за використання пов'язаних сайтів.
3.3.5.  Виконавець має право на свій розсуд розкривати і передавати інформацію та матеріали Користувача в разі виникнення необхідності в порядку і на підставах, передбачених чинним законодавством України.
3.3.6.  Виконавець залишає за собою право на свій розсуд без попереднього повідомлення заборонити Користувачеві доступ на сайт, закрити обліковий запис Користувача і всі пов'язані з нею файли.  Приймаючи умови цього Договору, Користувач погоджується, що Виконавець не буде нести відповідальність перед Користувачем або третіми особами в разі припинення доступу до Сайту, і не несе зобов'язань щодо забезпечення доступу Користувача до такої інформації після закриття облікового запису.
3.3.7.  Виконавець має право без попереднього повідомлення Користувача на власний розсуд змінювати зовнішній вигляд і функціонал Сайту, в тому числі, але не обмежуючись, вносити зміни до переліку надаваних Виконавцем послуг, змінювати графічні елементи і дизайн сайту, змінювати порядок реєстрації та використання Сайту, змінювати змінювати ім'я  і адреса веб-сайту.

3.4.  Обов'язки Виконавця:

3.4.1 Виконавець зобов'язаний при наданні послуг за цим Договором керуватися положеннями чинного законодавства України та цього Договору.
3.4.2.  Виконавець зобов'язується не передавати персональні дані користувачів третім особам, крім тих, які забезпечують функціонування і розвиток Сайту.
3.4.3.  Виконавець забезпечує функціонування і працездатність Сайту і зобов'язується оперативно відновлювати його працездатність у разі технічних збоїв і перерв.  Виконавець не несе відповідальності за тимчасові збої і перерви в роботі Сайту і викликані ними втрату інформації.  Адміністрація не несе відповідальності за будь-який збиток комп'ютеру Користувача або іншої особи, мобільним пристроям, будь-якому іншому обладнанню або програмному забезпеченню, викликаний або пов'язаний з викачуванням матеріалів з Сайту або за посиланнями, розміщеними на Сайті.

4. Конфіденційність


4.1.  Виконавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних, а так само будь-якої інформації, що розміщується Користувачем на Сайті відповідно до умов цього Договору та Політиці конфіденційності Сайту.

5. Відповідальність


5.1.  При невиконанні або неналежному виконанні зобов'язань Сторони несуть відповідальність, передбачену чинним законодавством України.
5.2.  Користувач самостійно несе відповідальність за конфіденційність вводяться їм на Сайт персональних даних.
5.3.  Користувач особисто несе відповідальність перед третіми особами за розміщення будь-яких персональних даних або інформації про життя третіх осіб у разі, якщо така інформація розміщена Користувачем без їх відома.
5.4.  Користувач несе відповідальність за всі дії, що здійснюються в його облікового запису і з використанням його логіна та пароля.

6. Безпека


6.1.  Виконавець забезпечує безпеку функціонування Сайту.
6.2.  Виконанням дій, зазначених у п. 1.2.  цього Договору, Користувач підтверджує, що розуміє і визнає, що Виконавець надає до використання Сайт «як є» і не надає будь-яких гарантій щодо роботи Сайту, в тому числі, але не виключно: придатності Сайту для будь-яких конкретних цілей Користувача,  не вказані в п.2.1.  Договору, роботу Сайту без порушень, затримок і неполадок, за дії, матеріали, інформацію або дані третіх осіб.

6.3.  Сторони звільняються від відповідальності за порушення умов цього Договору, якщо таке порушення викликане дією форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили).  Сторони домовилися, що такими діями, зокрема, є дії органів державної влади, місцевого самоврядування, пожежа, повінь, землетрус, інші стихійні дії, відсутність електроенергії та / або збої роботи комп'ютерної мережі, страйки, громадянські заворушення, безлади, незаплановане зміни алгоритмів адміністрацією  соціальних мереж, глобальні перебої в роботі релевантних сегментів мережі Інтернет, збої систем маршрутизації, збої в розподіленої системі доменних імен, збої, викликані хакерськими і DDOS-атаками, комп'ютерними вірусами.  У разі виникнення форс-мажорних обставин встановлені терміни по виконанню зобов'язань, зазначені в Договорі, переносяться на термін, протягом якого діють виникли обставини.

7. Права інтелектуальної власності


7.1.  Всі об'єкти, розміщені Адміністрацією на Сайті, в тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, скрипти, музика, звуки і інші об'єкти та їх добірки, комп'ютерні програми, бази даних, вихідні коди і інше, створені Виконавцем для функціонування  і розвитку сайту, є об'єктами виняткових прав інтелектуальної власності Виконавця і Адміністрації сайту, всі права на ці об'єкти захищені.
7.2.  Використання об'єктів інтелектуальної власності Виконавця і Адміністрації сайту без отримання дозволу Виконавця заборонено, в тому числі Користувач не має права:

 • будь-яким способом змінювати, створювати похідні продукти, демонструвати, публічно відтворювати, поширювати вміст Сайту або іншим чином використовувати його в будь-яких публічних або комерційних цілях;
 • видаляти, приховувати або іншим чином спотворювати вказівки автора, включаючи повідомлення про будь-яких правах інтелектуальної власності з будь-якого вмісту Сайту;
 • декомпілювати, розбирати чи будь-яким іншим способом намагатися витягти вихідний код програмного забезпечення, що є елементом Сайту;
 • поширювати, ускладнювати, продавати, субліцензувати, використовувати програмне забезпечення, що є елементом Сайту, або будь-яким іншим способом передавати права на таке програмне забезпечення;
 • використовувати помилки програмного забезпечення (Користувач зобов'язаний негайно повідомляти про них Адміністрації сайту за адресою, вказаною в розділі 9 цього Договору), втручатися в програмний код, несанкціоновано отримувати доступ до комп'ютерної системи, отримувати без належного дозволу новий доступ до бази даних користувачів або матеріалами Сайту  .

7.3.  Користувач, виконуючи дії, зазначені в п. 1.2.  Цього Договору, підтверджує, що використовує виключно об'єкти своєї інтелектуальної власності, тягар доведення того, що розміщення на Сайті користувачем матеріалів не порушує права третіх осіб на розміщувані матеріали, лежить на Користувачі.
7.4.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за неправомірне використання об'єктів інтелектуальної власності Користувача третіми особами.

8. Політика щодо cookie файлів


8.1.  Файли cookie - це текстові файли невеликого обсягу, що зберігаються на Вашому комп'ютері, планшеті або мобільному телефоні.  При відвідуванні Вами веб-сайту файли cookie дозволяють веб-сайту «запам'ятовувати» Вас і Ваші переваги для підвищення якості взаємодії з сайтом.
8.2.  Ми використовуємо cookie-файли для персоналізації контенту і поліпшення користувацького досвіду.  Переглядаючи цей веб-сайт, ви даєте свою згоду на використання cookie-файлів.  Ви можете контролювати cookie-файли та керувати їх використанням через свій браузер.  Адміністрація Сайту звертає вашу увагу на те, що видалення або блокування cookie-файлів може відбитися на призначеному для користувача інтерфейсі веб-сайту і зробити частину компонентів веб-сайту недоступними.
8.3.  Більшість браузерів дозволяють переглядати, видаляти і блокувати cookie-файли c веб-сайтів.  Зверніть увагу, що в разі видалення усіх cookie-файлів стається збій всіх ваших налаштувань, включаючи можливість відмовитися від cookie-файлів, так як ця функція сама по собі вимагає розміщення на вашому пристрої відповідного cookie-файлу, що передбачає таку відмову.

9. Прикінцеві положення


9.1.  Цей Договір складають угоду між Користувачем і Виконавцем щодо порядку використання Сайту і його функціоналу і замінюють собою всі попередні угоди між Користувачем і Виконавцем в разі їх існування.

9.2. Цей Договір регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані цим Договором, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.
9.3. У разі виникнення будь-яких суперечок або розбіжностей, пов'язаних з виконанням цього Договору, Користувач і Виконавець докладуть усіх зусиль для їх вирішення шляхом проведення переговорів між ними. У разі, якщо суперечки не будуть вирішені шляхом переговорів, спори підлягають вирішенню в порядку, встановленому чинним законодавством України.
9.4. Цей Договір набуває чинності для Користувача з моменту його приєднання до нього, з моменту акцепту оферти, і діє протягом невизначеного терміну.
9.5. Цей Договір складений російською мовою і опубліковано на Сайті. У разі внесення змін до цього Договору вони набирають чинності з моменту їх публікації на Сайті.
9.6. Акцептом цієї Оферти Користувач приймає всі умови і зобов'язується використовувати Сайт в порядку, встановленому цим Договором та чинним законодавством України.
9.7. Будь-які зміни, які вносяться до цього Договору, публікуються на Сайті. Використання Сайту завжди регламентується останній опублікованій на Сайті версією цього Договору.


У зв'язку з цим Виконавець рекомендує Користувачеві ознайомлюватися зі змінами, внесеними до цього Договору, які можуть бути змінені з моменту останнього візиту Користувача на Сайт. Продовжуючи використовувати Сайт після внесення змін до цього Договору, Користувач тим самим підтверджує, що він ознайомлений і згоден з умовами Договору.
 

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail