UAH USD EUR RUB
Ua Ru

Як продовжити життя трояндам?

БУКЕТ ТРОЯНД В'ЯНЕ ЩО РОБИТИ?

Як підібрати вазу для букета з трояндамиЗнаєте такий вислів: "Троянди, подаровані з любов'ю, довго стоять"? І дуже буде ніяково, коли "індикатор почуттів" зрадницьки зів'яне. Тому варто зауважити, що за букетом зрізаних троянд необхідний догляд. По-перше, ці квіти дуже вразливо реагують на зміну температури. Якщо купити букет з трояндами в холодну пору року і поставити в вазу при кімнатній температурі, то квіти довго не простоять. Необхідно трояндам побути в приміщенні без вази, адаптуватися. Потрібно залишити квіти на ніч у холодній ванні і тим самим згладити стрибок температур. Важливо не намочити бутони! По-друге, кожне стебло потрібно зрізати навскоси, для збільшення площі вбирання вологи. Воду потрібно брати відстояну, холодніше кімнатної температури. Вже дуже троянда вологолюбна.
Листя на стеблах, які будуть завантажені в воду, потрібно зрізати, також прибрати шипи. Воду бажано змінювати кожен день і освіжати зріз квітів, влітку - краще двічі в день, якщо спека то можна додавати лід в вазу. Їм буде набагато легше перенести спекотне літо. Також, можна обприскувати букет пульверизатором, уникаючи попадання крапель на бутон! Роза дуже горда і самодостатня квітка. Тому вазу з букетом потрібно ставити подалі від інших рослин і навіть фруктів. До речі, форма і розмір вази також впливають на довговічність букета троянд.
Чим вище ваза, тим більше стебло занурений у воду, а значить - троянда довше буде стояти і дарувати вам свій аромат. Правильна підібрана ваза - запорука свіжих, нев'янучих троянд. Ваза зі свіжою холодною водою повинна бути наповнена мінімум на 50% довжини стебел. Краще залишати вазу в місці, куди не потрапляють прямі промені сонця.

*На фото приклад неправильної підібраною вази, з недостатньою кількістю води! Що вплине на швидкість в'янення троянд.

 

Як транспортувати букет взимку в мороз?

Важливо!

  • Взимку закутати букет в тканину.
  • Закутати букет в щільний папір.
  • Букет повністю повинен бути закритий.
  • Це допоможе не заморозити квіти.
  • Та не обпекти морозом стебла.

    Важливу роль відіграє і упаковка букета. Найкраще вибирати водонепроникні, наприклад: калька, ева або фоаміран.

Як же визначити свіжі квіти?

  У магазині квітів потрібно звертати увагу на температуру приміщення: чим прохолодніше - тим краще для троянд. Бажано, щоб в магазині був флористичний холодильник. Листя повинні бути зеленими, блискучими і спрямовані вгору, а стебло під самим бутоном - твердим. Замовляючи свіжі троянди з доставкою потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд букета. Не повинно бути опущених бутонів.

А що робити, коли квітка в'яне, але дуже хочеться продовжити термін його життя? Потрібно зрізати стебла мінімум на 7 см. Необхідо наситити стеблі водою. Залиште квіти в холодній воді на ніч. Бажано букету з трояндами надати температуру 7 градусів. Найкраще повторити процедуру підрізання стебел. Вранці ви не пізнаєте свій букет.

   А наша доставка квітів незмінно працює в Дніпрі цілодобово. І дарує одержувачам тільки найсвіжіші та красиві букети. Ми не продаємо квіти з вітрини, кожна квітка зрізається індивідуально під замовлення клієнта. Також, кожного отримувача ми консультуємо по догляду за букетом. Адже, чим довше прослужить букет, тим довше триватиме ваш гарний настрій. А для нашої команди професійних флористів це найкраща нагорода. Всі машини наших кур'єрів обладнані так, що троянди не мерзнуть взимку і не перегріваються влітку.
    Також особливу увагу приділяємо на доставку і транспортування букета з машини до одержувача. На вулиці мінусова температура? Не біда. У нас спеціальна транспортувальна упаковка для квітів. Наш сервіс продуманий для дрібниць!

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail