UAH USD EUR PLN
Ua Ru

Як продовжити життя трояндам?

БУКЕТ ТРОЯНД В'ЯНЕ ЩО РОБИТИ?

Як підібрати вазу для букета з трояндамиЗнаєте такий вислів: "Троянди, подаровані з любов'ю, довго стоять"? І дуже буде ніяково, коли "індикатор почуттів" зрадницьки зів'яне. Тому варто зауважити, що за букетом зрізаних троянд необхідний догляд. По-перше, ці квіти дуже вразливо реагують на зміну температури. Якщо купити букет з трояндами в холодну пору року і поставити в вазу при кімнатній температурі, то квіти довго не простоять. Необхідно трояндам побути в приміщенні без вази, адаптуватися. Потрібно залишити квіти на ніч у холодній ванні і тим самим згладити стрибок температур. Важливо не намочити бутони! По-друге, кожне стебло потрібно зрізати навскоси, для збільшення площі вбирання вологи. Воду потрібно брати відстояну, холодніше кімнатної температури. Вже дуже троянда вологолюбна.
Листя на стеблах, які будуть завантажені в воду, потрібно зрізати, також прибрати шипи. Воду бажано змінювати кожен день і освіжати зріз квітів, влітку - краще двічі в день, якщо спека то можна додавати лід в вазу. Їм буде набагато легше перенести спекотне літо. Також, можна обприскувати букет пульверизатором, уникаючи попадання крапель на бутон! Роза дуже горда і самодостатня квітка. Тому вазу з букетом потрібно ставити подалі від інших рослин і навіть фруктів. До речі, форма і розмір вази також впливають на довговічність букета троянд.
Чим вище ваза, тим більше стебло занурений у воду, а значить - троянда довше буде стояти і дарувати вам свій аромат. Правильна підібрана ваза - запорука свіжих, нев'янучих троянд. Ваза зі свіжою холодною водою повинна бути наповнена мінімум на 50% довжини стебел. Краще залишати вазу в місці, куди не потрапляють прямі промені сонця.

*На фото приклад неправильної підібраною вази, з недостатньою кількістю води! Що вплине на швидкість в'янення троянд.

 

Як транспортувати букет взимку в мороз?

Важливо!

  • Взимку закутати букет в тканину.
  • Закутати букет в щільний папір.
  • Букет повністю повинен бути закритий.
  • Це допоможе не заморозити квіти.
  • Та не обпекти морозом стебла.

    Важливу роль відіграє і упаковка букета. Найкраще вибирати водонепроникні, наприклад: калька, ева або фоаміран.

Як же визначити свіжі квіти?

  У магазині квітів потрібно звертати увагу на температуру приміщення: чим прохолодніше - тим краще для троянд. Бажано, щоб в магазині був флористичний холодильник. Листя повинні бути зеленими, блискучими і спрямовані вгору, а стебло під самим бутоном - твердим. Замовляючи свіжі троянди з доставкою потрібно звертати увагу на зовнішній вигляд букета. Не повинно бути опущених бутонів.

А що робити, коли квітка в'яне, але дуже хочеться продовжити термін його життя? Потрібно зрізати стебла мінімум на 7 см. Необхідо наситити стеблі водою. Залиште квіти в холодній воді на ніч. Бажано букету з трояндами надати температуру 7 градусів. Найкраще повторити процедуру підрізання стебел. Вранці ви не пізнаєте свій букет.

Приклади неправильного догляду за трояндами


Приклади з фотографій від клієнтів що не так.

               

   А наша доставка квітів незмінно працює в Дніпрі цілодобово. І дарує одержувачам тільки найсвіжіші та красиві букети. Ми не продаємо квіти з вітрини, кожна квітка зрізається індивідуально під замовлення клієнта. Також, кожного отримувача ми консультуємо по догляду за букетом. Адже, чим довше прослужить букет, тим довше триватиме ваш гарний настрій. А для нашої команди професійних флористів це найкраща нагорода. Всі машини наших кур'єрів обладнані так, що троянди не мерзнуть взимку і не перегріваються влітку.
    Також особливу увагу приділяємо на доставку і транспортування букета з машини до одержувача. На вулиці мінусова температура? Не біда. У нас спеціальна транспортувальна упаковка для квітів. Наш сервіс продуманий для дрібниць!

     Как ухаживать за розами дома     Как ухаживать за букетом метровых роз.     Какую вазу нужно для роз подобрать. Как ухаживать дома за букетом

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail