UAH USD EUR PLN
Ua Ru

Як доглядати квіти в капелюшних коробках?

Квіткові композиції в подарункових коробках, знаходяться в флористичної зеленої губці, просоченої крізалом.

Склад капелюшної коробки складається з. Коробки різної форми і розміру. Залежно від розміру, є необхідна кількість флористичних губок.

Флористична губка-це унікальний матеріал, що нагадує піну. Саме вона стає основою квіткової композиції. Її використовують для створення красивих композицій з живих, сухих і штучних квітів. Флористична губка також називається оазисом.

Чи можна використовувати флористичну губку кілька разів?

Флористична губка - матеріал одноразовий. При повторному використанні вона не просочується водою до кінця і погано тримає конструкцію.

Губка, з якої харчуються квіти в композиції, обов'язково повинні бути завжди вологою, а для цього в неї потрібно підливати воду хоча б раз в два дні. Можливо частіше, якщо приміщення сухе і спекотне, або, навпаки, рідше - якщо умови утримання вологі і прохолодні. Вода повинна бути відстояною, як і для звичайних букетів.

Важливо не перенаситити її водою, інакше піна стає пухкої і погано тримає композицію. До того ж, більшість флористичних губок просякнуті фтор-речовинами, корисними для рослин. Якщо перетримати губку, вона віддасть всі поживні властивості в воду. Важливість якісного фахівця, на всіх етапах створення компоції, дуже важлива. Є правила в флористиці. Які не можна порушувати. Що б в результаті клієнт залишився задоволений. У всьому важливий професіоналізм і розвиток своєї дейтельності. Важливо не стояти на місці.

Щодня потрібно додавати воду у флористичну губку. Робиться це за допомогою лійки з тонким носиком або пульверизатора. Під час поливу не можна потрапляти в центр бутонів. Воду краще використовувати відфільтровану, прокип'ячену або заморожену/розморожену.

Головна перевага такої композиції, що не треба шукати вазу, підрізати стебла, міняти воду, тому що в коробці квіти знаходяться в спеціальній флористичної губці, нагодованої водою і просоченим додатковими засобами для життя квітів. При правильному догляді квіти в капелюшних коробках стоять до 10-14 днів, в залежності від складу композиції і сорту квітів.

Наприклад, троянда може простояти в губці до 30 днів, якщо ви будете поливати її кип'яченою водою. Гвоздика буде радувати вас два тижні без спеціального догляду. Весняні квіти, такі як іриси, тюльпани і нарциси люблять холодну вологу. Але не варто на це покладатися, тому що це все дуже індивідуально.
Потрібно розуміти, що в першу чергу ви купуєте вибух незабутніх емоцій, а не штучні квіти на все життя. 

А для цього достатньо не висушувати її повністю. Якщо загорнути піафлор після використання в поліетилен або фольгу, а також запечатати в пакеті, з нею можна буде зробити ще кілька композицій. Якщо оазис все ж пересох, а використовувати повторно хочеться, можна спробувати його оживити.

Як правильно доглядати за квітами в коробці

Обприскуйте листя.
Подлевайте очищену воду в губку.
Поставте композицію в прохолодне місце, де немає сонячних променів. 
Композиції з квітів довше живуть. Цьому сприяє спеціальне просочення, яким наповнена губка. Можна поєднувати квіткові композиції з макаронс, фрукти в шоколаді, цукерками або іншими солодощами. Яскраві печива або фрукти відмінно доповнять букет, будучи об'єднані в загальну композицію.

Вибирайте якість, доступні ціни)

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail