UAH USD EUR PLN
Ua Ru

Яку упаковку вибрати до квітів

Доставка квiтiв Днiпро 

Ні для кого не секрет, що візуальна і естетична насолода ховається в деталях. Вибрати саме ті квіти - це тільки півсправи. Важливо, як композиція виглядає цілком. Але ж як вибрати упаковку до квітів? Наш салон букетів в Дніпрі представляє широкий асортимент пакувального паперу. Калька - це самий універсальний матеріал флористів. Він гладкий, міцний і зручний. Кольорова палітра такого паперу безмежна. Крафтовий папір менш універсальний і не до будь-якого букету підійде. Але якщо вибрати правильну квітку, то такий матеріал зробить букет витонченним і милим. Слід бути обережним, адже на такому папері помітні розводи води і вона дуже швидко промокає.

Часто в оформленні букетів використовують мішковину. Це дуже простий в дизайні матеріал. Мішковину дуже здорово використовувати з сухоцвітом. Тандем виходить дуже оригінальний і надихаючий. Тишью серед флористів називають "паперовим пластиліном". Такий папір може прийняти будь-яку форму. Ще тишью використовують для наповнення капелюшних подарункових боксів. Добре з цим завданням також справляється нарізаний смужками фоаміран. Тоді подарунок виглядає повітряним і легким.

Величезний вибір капелюшних подарункових боксів дозволяє вибрати квіти до будь-якої події. Це абсолютно новий підхід до оформлення букетів. До речі, у нас можна замовити доставку квітів та отримати їх за адресою в межах міста Дніпро. А так як ми прагнемо стати самим зручним сервісом для своїх клієнтів, то у нас навіть можна купити квіти, замовивши їх по телефону. Краща нагорода для нас - це задоволені клієнти!

Ваша корзина

Оформити замовлення

Ваш номер телефону

Ваш E-Mail